אינדקס אתרים

החל משנת 2010, חלה חובה להתקין מערכת אוורור וסינון אוויר בכל מרחב מוגן. מערכת Rainbow 36v של תעשיות בית אל מזכרון יעקב המיוצרת בישראל, מתאימה לכל סוגי הממ"דים.
פאנל גישה הינה היצרנית המובילה בישראל לפתרונות הסתרה מסוג פתחי שירות ,ארגזי תריס נסתר ומפזרי אוויר דקורטיביים.
חברת "תרמו מאי" בניהולו של מוטי שוקדת לפתח באופן רציף שיטות, רעיונות ודרכים פורצי דרך כדי לשכלל באופן המיטבי את תחום חימום המים על מנת למקסם את התועלות עבור הצרכן
מתן לב מציעה פתרונות חימום לבית למגוון פתרונות חימום היכנסו לאתר
איטום בריכות מים איטום ותחזוקה של מאגרי מים בבתים משותפים איטום פריצות מים בלחץ גבוה ע"י הזרקת פוליאוריתן
ברלינר נוסדה בשנת 1990 ומאז מספקת שירותי התקנת, שיפוץ ואחזקת מעליות ומעלונים לבתים פרטים ובניינים רבי קומות. החברה מתפעלת צוותי עבודה מקצועיים ומוקד טלפוני פעיל, במתכונת של 24 שעות ביממה , 7 ימים בשבוע כולל שבתות וחגים.
פטיו סוככים הינה חברה שמספקת כמעט את כל פתרונות ההצללה והקרוי הקלות וכמו כן, את הקבועות. פטיו סוככים הינה חברה בעלת ותק וניסיון של מעלה מ-10 שנים, במהלך שנותיה שמה החברה דגש כיצד יכולה להתאים את עצמה ללקוח: אופי הלקוח, יחס אישי ברמה שלא מאפשרת תחרות. עיסוקה של החברה הינו: סוככי זרועות, מרקיזות, סוככים קבועים, סגירות חורף הכוללות: (קירוי פרגולות ע"י חומרים פלסטיים שונים כגון סנטף,פוליגל ופנליתן ועוד),סוככי כניסה,תיקונים של סוככים ישנים,פרגולות אלומניום חשמליות,החלפות בדים שעבר זמנם ועוד...
עדי פינויים עוסקת בתחום פינוי דירות, פינוי בתים, פינוי מחסן, מקלטים,חצרות,גגות ועוד. עדי פינויים הנה חברה בעלת ותק של 12 שנה בתחום, 2 דורות בעלי ידע וניסיון, אשר עובר מאב לבתו. אצל עדי פינויים תקבלו ייעוץ אישי לאורך כל הדרך, אשר נציג מטעמנו יגיע אליכם לדירה יבחן ביחד איתכם את תהליך הפינוי, ויחד איתכם יתכנן את הליך הפינוי לפי דרישותיכם ובחינם.
חברת צ'אק בס הינה חברת יזמות וניהול פרויקטים המתמחה בהוצאה לפועל של פרויקטים בתחום הבנייה הפרטית והמסחרית תחת לוחות זמנים צפופים ובמינימום זמן. לצ'אק בס גב איתן עם ניסיון רב שנים ומשאבים פיננסיים ומערכתיים. היכולת של החברה לצמצם באופן משמעותי את זמני הביצוע ביחס למקובל בשוק הבנייה, נובעת מתהליכי עבודה ייחודיים, ציוד חדיש וטכנולוגיות מתקדמות.
הדלת פותחת בפנינו את הבית,חברת איה דיזיין מייבאת דלתות פנים. הדלתות פנים שלנו מגיעות בחיפוי פורניר המעניק עיצוב מיוחד לדלת ולמשקוף. את דלתות פנים איה דיזיין ניתן לקבל במגוון רחב מאד של פורנירים טיבעיים ומשובחים. דלתות פנים איה דיזיין קיימות בפורניר: בוק,מהגוני,מייפל, דובדבן, אגוז, וונגה ואלון. דלתות פנים איה דיזיין מגיעות במגוון רחב של דגמים ועיצובים מרהיבים.